Enter your keyword

Hakkımızda

Hakkımızda

EFT YAPI ENDÜSTRİ, inşaat sektöründe nitelikli işlere imza atmak amacıyla, uluslar arası tecrübeye sahip, Amerikan, İngiliz, Avrupa standartlarıyla çalışmış, kalite ve güvenden ödün vermeyen inşaat yönetimi anlayışıyla yetişmiş bir ekip tarafından 2011 yılında kurulmuştur.

İnşaat taahhüt hizmetleri alanında daima gelişen teknolojileri takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile sektördeki yerini farklılaştıran EFT’nin en büyük hedefi, müşterilerine kaliteli, hızlı ve sürdürülebilir bir hizmet sunabilmektir.

İnşaat mühendisliği bilgi ve tecrübesine vizyonunu da ekleyerek, sektördeki nitelikli cephe ve ince işler taşeronu ihtiyacına en iyi şekilde cevap vermektedir. Tasarım, projelendirme, proje yönetimi ve taahhüt alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

“Design and build” konseptinin, sorumluluğun tek başına üstlenilmesi gerçeğinden hareketle, EFTYapıEndüstri, işvereninin riskini minimize etmekte, tasarım aşaması ile inşaat aşamasını iç içe geçirerek projenin teslim süresini kısaltmakta ve maliyetlerini düşürmektedir.

Özellikle endüstriyel tesis mimari ince işlerinde uzmanlaşmış olan EFT Yapı Endüstri, Gama Holding’in ilk ince işler taşeronu olmuş ve IAPP Kırıkkale doğalgaz çevrim santrali projesini başarıyla tamamlamıştır.
Güçlü raporlama teknikleri, maliyet kontrolü gibi değer yaratan özellikleri ile, çok kısa zamanda Türkiye’nin en önde gelen kuruluş/holding ve projeleriyle çalışmış ve referansları güçlü bir şirket haline gelmiştir.