Enter your keyword

Anahtar Teslim İnce İşler

Anahtar Teslim İnce İşler

  • portfolio
  • portfolio

ANAHTAR TESLİM İNCE İŞLER

Anahtar Teslim İnce İşler, EFT’nin iddialı olduğu alanların başında geliyor. İnce İşler denildiğinde akla gelen kaba detaylar, inşaat taşeronlarımız ve tasarımcılarımızın dokunuşuyla kusursuz detaylara dönüşüyor.

EFT Yapı Endüstri olarak yaptığımız tüm çalışmalarda projeler henüz tasarım aşamasındayken yapım aşamasını ön gören bir iş sistemi ile ilerliyoruz.

İnce İşler uzmanı tasarım ekibimiz dünyada gelişmekte olan Interior Design trendlerini sürekli takip etmekte ve projelerimize bu trendlere göre yön vermekte. Dünya trendlerinin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olmak ve yeni akımlar yaratmak EFT’nin geleceğe dönük yüzünün bir parçası… Tasarım ekibinin ellerinden, işverenin ihtiyacına göre çıkan işler, ince işler konusunda uzman inşaat taşeronlarımız tarafından hayata geçiriliyor.

Anahtar Teslim İnce İşler için işverene, mühendislere, mimarlara sadece ürünün niteliğini önermekle kalmayıp, tasarım ve şartname detaylarını da sunarak “kusursuz detaylar” hazırlamalarına yardımcı olan geniş, vizyon sahibi, dünyadaki yenilikleri sürekli takip eden profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

Referanslarımızdan bazılarını incelemek için tıklayın

GAMA ENERJİ – İÇ ANADOLU DOĞALGAZ KOMBİNE ÇEVRİM SANTRALİ

LİBYA’da gerçekleştirdiğimiz uygulamalar