Enter your keyword

Diğer Hizmetlerimiz

Diğer Hizmetlerimiz

Diğer               Hizmetlerimiz

ASMA TAVAN UYGULAMALARI

EFT adı ile Asma Tavan uzmanlığının birlikte anılması bir tesadüf değil. Asma Tavan yapımı, üretimi ve işçiliği bizim uzmanlık alanımız. EFT Yapı Endüstri olarak inşaat sektörüne ilk girdiğimizde ve inşaat taahhüt işleri yapmaya başladığımızda ilk işimiz Asma Tavanlardı. Zaman içerisinde ekibimiz büyüdükçe ve bizler inşaat sektöründe uzmanlaştıkça iş alanımıza tavanla entegre olan döşeme ve duvar işleri dahil oldu.

asma_tavan_modelleri_eft_yapi

Asma Tavan alanındaki uzmanlığımız zaman içerisinde diğer alanların önüne geçtiği ve EFT olarak bu alanda farklı bir profesyonellik konumuna geldiğimiz için Deckon markasını hayata geçirdik.

Tavanla ilgili, A’dan Z’ye her tip, her bütçeye ve tasarıma uygun asma tavan işi yapabiliyoruz. Üretim, detay yaratma ve kusursuz montaj alanlarında Türkiye’de en çok asma tavan işi yapmış olan sayılı firmalardan biriyiz.

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

İş dünyasının gelişmesi ve çalışma alanlarının genişlemesi ile ortaya çıkan ofis yapıları, inşaat sektöründe de yeni alanlar ortaya çıkarttı. Yükseltilmiş Döşeme bunlardan biri.

yukseltilmis_doseme_uygulamalari

Yükseltilmiş döşeme, kablo kirliliğini ortadan kaldıran, özellikle açık ofislerde alttan modüler bağlantı yapmayı sağlayan, çalışma masalarının istenildiği yere taşınmasına imkân veren, ofisi tamamen veya komple bölmeye imkân sağlayan tesisat elemanlarını gizleyen modüler yer döşeme elemanıdır. Yükseltilmiş döşeme uygulaması için piyasada sunta özlü, beton özlü, kalsiyum sülfat özlü paneller gibi farklı malzemeler bulunsa da biz EFT olarak, çalıştığımız alana göre en kaliteli ürünü seçmekten yanayız. İşe başlamadan önce işverene kullanılacak malzeme konusunda da doğru yönlendirmeler yapmaya çalışıyoruz.

Temiz ve akıllı alanlar yaratmak için yükseltilmiş döşeme endüstriyel alanlar, eğitim alanları ve çalışma alanlarında tercih edilmektedir. Son yaptığımız yükseltilmiş döşeme işlerinden birini Anadolubank Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirdik. Yaklaşık 10bin metrekarelik ofis alanına yükseltilmiş döşeme işini tamamladık.

AHŞAP İŞLERİ

EFT Yapı Endüstri, 2015 yılından beri akustik ahşap tavan ve duvar sistemlerinin üretimi yapmaktadır. Oditoryum, konferans salonu gibi alanlarda anahtar teslim tavan ve duvar paneli üretimi ve montajı yapmaktadır.

Finansal Kurumlar Birliği - Alüminyum Vektörel Tavan - Ahşap Tavan Uygulamaları

Finansal Kurumlar Birliği 

Farklı özellik ve estetik özelliklerde, akustik ve dekoratif detaylar barındıran ahşap panel üretimi ve montajı yapılmaktadır. Konferans salonu, toplantı odaları, müzik atölyeleri ve genel yapı projelerinde ahşap işleri EFT Yapı hizmetleri arasındadır.