Enter your keyword

Yükseltilmiş Döşeme Uygulamaları

Yükseltilmiş Döşeme

  • portfolio
  • portfolio

Yükseltilmiş Döşeme

İş dünyasının gelişmesi ve çalışma alanlarının genişlemesi ile ortaya çıkan ofis yapıları, inşaat sektöründe de yeni alanlar ortaya çıkarttı. Yükseltilmiş Döşeme bunlardan biri.

Yükseltilmiş döşeme, kablo kirliliğini ortadan kaldıran, özellikle açık ofislerde alttan modüler bağlantı yapmayı sağlayan, çalışma masalarının istenildiği yere taşınmasına imkân veren, ofisi tamamen veya komple bölmeye imkân sağlayan tesisat elemanlarını gizleyen modüler yer döşeme elemanıdır. Yükseltilmiş döşeme uygulaması için piyasada sunta özlü, beton özlü, kalsiyum sülfat özlü paneller gibi farklı malzemeler bulunsa da biz EFT olarak, çalıştığımız alana göre en kaliteli ürünü seçmekten yanayız. İşe başlamadan önce işverene kullanılacak malzeme konusunda da doğru yönlendirmeler yapmaya çalışıyoruz.

Temiz ve akıllı alanlar yaratmak için yükseltilmiş döşeme endüstriyel alanlar, eğitim alanları ve çalışma alanlarında tercih edilmektedir. Son yaptığımız yükseltilmiş döşeme işlerinden birini Anadolubank Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirdik. Yaklaşık 10bin metrekarelik ofis alanına yükseltilmiş döşeme işini tamamladık.

Anadolu Sigorta